NAMIK KEMAL ORAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN İLÇEMİZ KAYMAKAMI DR.OZAN BALCI’YA ZİYARET
 
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından organize edilen 2016-2017 Okul Sporları kapsamında düzenlenen futbol, tenis ve satranç turnuvalarına katılan ve dereceye giren Namık Kemal Ortaokulu öğrencileri İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI’yı Öğretmenleri ile birlikte Makamında ziyaret etti.
 
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından organize edilen, Namık Kemal Oraokulu öğrencileri, Amasya’da yapılan 2016-2017 Okul Sporları yıldız erkek futbol turnuvası kategorisinde İl birinciliği, küçük erkek tenis turnuvası kategorisinde il birinciliği, küçük kız tenis turnuvası kategorisinde il birinciliği, küçükler karma satranç turnuvası kategorisinde il üçüncülüğü elde etmişlerdir. Namık Kemal Ortaokulu yıldız futbol takımı 1-2-3 Nisan 2017 tarihinde Tokat ilinde yapılacak grup müsabakalarına, kız erkek tenis takımı 8-9-10-11-12 Nisan 2017 tarihinde Trabzon’da yapılacak olan grup müsabakalarına katılma hakkı kazanmıştır.
Namık Kemal öğrencileri ve öğretmenleriyle bir süre sohbet eden İlçemiz Kaymakamı, dereceye giren öğrencilere başarılarından dolayı teşekkür  ederek, öğrencilere kitap hediye etti.  Öğrencilerimizi çalıştırmalarından dolayı öğretmenlere teşekkür eden Kaymakamımız Öğretmenimiz Sayın Esra HÖKELEK’i başarı belgesi ile ödüllendireceğini ifade etti.