12-22 HAZİRAN ULUSLARARASI ATATÜRK, KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ HAZIRLIK TOPLANTISI YAPILDI
 
 
Amasya Uluslararası Atatürk, Kültür ve Sanat Festivali Hazırlık Toplantısı İlçemiz Kaymakamı Gürkan DEMİRKALE başkanlığında yapıldı.
 
Kaymakamlık Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıda,  Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün, Amasya Tamimi ile Milli Mücadeleyi başlatmasının  yıl dönümü etkinlikleri kapsamında her sene 12-22 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen, hem ulusal hem de uluslararası platformda İlçemizin tanıtımı ve yapılacak olan kortej yürüyüşü ile ilgili faaliyetler görüşüldü.
 
Toplantıya, İlçemiz Kaymakamı Gürkan DEMİRKALE, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet YOZGAT, Belediye Başkanlığı Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mesut ÖZKARACALAR, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Cevdet KOÇ, Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürü  Murat Fatih TORUN, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Celal EKER, Yazı İşleri Müdürü Mustafa GÜL, İlçe Özel İdare Müdürü Mustafa MUSLU, Kütüphane Müdürü A. Fatih ÇALIŞIR,  Zübeyde Hanım Anaokulu Müdürü  Nilüfer GÖKÇEGÖZ ve Merzifon Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Salih NAYMAN katıldı.