İLÇEMİZ KAYMAKAMI DR. OZAN BALCI 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ MÜNASEBETİYLE ŞEHİT  BİNBAŞI ARSLAN KULAKSIZ’IN ANNE VE BABASINI ZİYARET ETTİ 
 
İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI, Muş'un Malazgirt ilçesinde uğradığı saldırı sonucu şehit olan Jandarma Binbaşı Arslan KULAKSIZ’ın Annesi ve Babasını ziyaret etti. 
 
Şehit Binbaşı Arslan KULAKSIZ’ın  hasta olan Babasının rahatsızlık durumu hakkında bilgi alarak ailenin diğer , ihtiyaç ve sorunlarını dinleyerek kendileriyle bir süre sohbet eden İlçemiz Kaymakamı, Şehit Binbaşı Arslan KULAKSIZ ve  tüm şehitlerimize Allah’tan Rahmet diliyor, Devlet olarak daima şehit ailelerinin yanında olduklarını ve kendilerine her zaman kapısının açık olduğunu ifade ederek, “Şehit aileleri bu vatan uğruna can veren aziz şehitlerimizin bizlere emanetidir. Bizlerde bu emanete layıkıyla sahip çıkabilmek adına devletimizin tüm imkanlarını seferber edeceğiz” dedi. İlçemiz Kaymakamı bu vesile ile bütün şehitlerimize Allah’tan Rahmet diliyor, gazilerimize de şükranlarımızı sunuyorum diye ifade etti.
 
İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI’ya ziyaretlerinde Garnizon Komutanı Hv.plt.Tuğg. Rafet DALKIRAN, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa ATAK, Kıdemli Hakim Yusuf ÖZKAN, Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Süleyman GÜL, İlçe Emniyet Müdürü Seyfettin SÜER, İlçe Müftüsü Mustafa ALTUN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet YOZGAT eşlik etti.