İLÇEMİZ KAYMAKAMI DR. OZAN BALCI 2017 YILI KUTLU DOĞUM PROGRAMINA KATILDI
 
İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI, Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri çerçevesinde İlçe Müftülüğünün düzenlemiş olduğu konferans programına katıldı. 
Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri çerçevesinde,  Diyanet İşleri Başkanlığı'nın bu yıl kutlu doğum haftasında konu olarak Hz. Peygamber ve Güven Toplumu seçilmiştir. Merzifon Müftülüğünün de hazırlamış olduğu konferans Bahçelievler Kültür Sarayında Saygı duruşu, İstiklal Marşının okunması ve Kuran-ı Kerimin tilavetinin ardından,  İstanbul Marmara İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Kemal YILDIZ tarafından Hz. Peygamber ve Güven Toplumu konferansıyla son buldu.
İlçemiz Kaymakamı, Kutlu Doğum Haftası Programına katılan Prof. Dr. Kemal YILDIZ’a  “Hz. Peygamber ve Güven Toplumu”  konulu konferansından dolayı teşekkür ederek, programda emeği geçenlere de ayrıca teşekkür ettiğini ifade ederek, Kutlu Doğum Haftasının İlçemize ve tüm toplumumuza hayırlara ve kardeşliğe vesile olması dileğinde bulundu.   
Kutlu Doğum Haftası Açılış Programına, İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI, Kıdemli Hakim Yusuf ÖZKAN, İlçe Emniyet Müdürü Seyfettin SÜER, İlçe Müftüsü Mustafa ALTUN, İlçe Müftülüğü Personeli İmam-Hatipler, Bayan Kur’an Kursu Öğreticileri ve vatandaşlar katıldı.