İLÇEMİZ KAYMAKAMI DR. OZAN BALCI ATATÜRK  İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNİN DÜZENLEMİŞ OLDUKLARI ETKİNLİK PROGRAMINA KATILDI
 
İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI, Atatürk İlkokulunu ziyaret ederek,  4/C-3A ve 3G sınıfı öğrencilerinin düzenlemiş olduğu etkinlik programına katıldı.
 
İlçemiz Kaymakamı, Atatürk ilkokulu 4/A sınıfı öğrencileri tarafından gerçekleştirilen  “Books Are Fun” adlı şarkı dinletisi, 3/A sınıfı öğrencileri tarafından sanatçı Gökhan ÖZEN’e ait olan “Değişir Dünya” adlı şarkının işaret dilinde sergilendiği ve 3/G sınıfı öğrencilerinin sergilediği “Yaşayan 36 Türk Büyüğü” adlı gösterilerini izledi. İlçemiz Kaymakamı, daha sonra öğrencilerle bir süre vakit geçirdikten sonra öğrencilere kitap ve çeşitli hediyeler vererek, sergiledikleri dinleti ve gösterilerden dolayı öğrencilere ve emeği geçen öğretmenlere teşekkür etti. Kaymakamımız emeği geçen öğretmenleri Başarı Belgesi ile ödüllendireceğini ifade ederek, etkinliğe katılan ve başarılı bir şekilde programı sunan öğrencilere de kitap hediye etti.
 
İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI’ya ziyaretlerinde, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet YOZGAT, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Ramazan ÖNCÜL eşlik etti.