İLÇEMİZ KAYMAKAMI DR. OZAN BALCI BAŞKANLIĞINDA 5395 SAYILI ÇOCUK KORUMA KANUNU KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI
 
5395 Sayılı Çocuk Koruma Kanunu kapsamında Çocuk Koruma Kanunu Koordinasyon Kurul Toplantısı İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI Başkanlığında yapıldı. 
 
Kaymakamlık Toplantı Salonunda gerçekleşen 5395 Sayılı Çocuk Koruma Kanunu  Koordinasyon Kurul Toplantısında Çocukların korunması, haklarının ve esenliklerinin güvence altına alınması, refahlarının yükseltilmesi, ihmal ve istismarlarının önlenmesi ve çocuk ve ailelerine yönelik hizmet veren kamu kurumları ile koruyucu ve destekleyici tedbirlerin yerine getirilmesi için  kurumlar arasında koordinasyonu sağlanması ile ilgili konular ve çocukları kötü alışkanlıklardan koruyarak daha sağlıklı ve değerlerine sahip çıkan bir toplum oluşturabilmek için bilinç düzeyinin artırılması konular hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.
 
5395 Sayılı Çocuk Koruma Kanunu  Koordinasyon Kurul Toplantısına İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa ATAK, İlçe Jandarma Komutanı J.Bnb. Hakan KAHRAMAN,  İlçe Emniyet Müdürü Seyfettin SÜER, İlçe Müftüsü Mustafa ALTUN, S.Y.D. Vakıf Müdürü Handan BAL EKİNCİ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Murat Fatih TORUN İlçe Sağlık Müdürü Dr. Sibel ÇALIK  ve kurul üyeleri katıldı.