İLÇEMİZ KAYMAKAMI DR. OZAN BALCI MEHMETÇİK  İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNİN YAPMIŞ OLDUĞU BİR HİLAL UĞRUNA PROJE KAPANIŞ PROGRAMINA KATILDI
 
İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI, Mehmetçik İlkokulunu öğrencilerinin yapmış olduğu “Bil Hilal Uğruna” proje kapanış programına katıldı.
 
İlçemiz Kaymakamı, Mehmetçik İlkokulunu öğrencilerinin yapmış olduğu “Bil Hilal Uğruna” projesi sergi açılışının ardından, 18 Mart Şehitleri Anma Günü münasebetiyle 3/E sınıfı öğrencilerinin ve velilerin katkılarıyla hazırlamış oldukları Çanakkale konulu oyunu izleyerek, etkinlik programında göstermiş oldukları güzel gösterilerinden dolayı öğrencilere, velilere ve emeği geçen öğretmenlere teşekkür etti. İlçemiz Kaymakamı daha sonra sınıfları ve Z kütüphanesi gezerek Okul Müdürü Hüseyin BAŞDEMİRCİ’den bilgi aldı. Kaymakamımız, etkinliği hazırlayan Öğretmen Filiz ODABAŞ ELMAS’ı Başarı belgesi ile ödüllendireceğini söyledi. Etkinliği hazırlayan öğrencileri de kitapla ödüllendirdi.
 
İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI’ya, etkinlik süresince İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Emin KORKMAZ, Keramettin Duran ŞAHİN, öğretmenler ve öğrenciler eşlik etti.