İLÇEMİZ KAYMAKAMI DR. OZAN BALCI MERZİFON MÜFTÜLÜĞÜNÜN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU KUTLU DOĞUM HAFTASI AÇILIŞ PROGRAMINA KATILDI
 
İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI, Merzifon Müftülüğünün 2017 Yılı Kutlu Doğum Haftası Açılış Programına katıldı. 
2017 Yılı Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri çerçevesinde,  Diyanet İşleri Başkanlığı'nın bu yıl kutlu doğum haftasında konu olarak Hz. Peygamber ve Güven Toplumu seçilmiştir.  Merzifon Müftülüğünün de hazırlamış olan Kutlu Doğum Haftası açılış Programı Akif Gülle Kültür Merkezinde Saygı duruşu, İstiklal Marşının okunması ve Kuran-ı Kerimin tilavetinin ardında,  Sine vizyon gösterisi yapıldı.  İlçe Müftüsü Mustafa ALTUN tarafından İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI ve protokole gül ve Hz. Peygamberin Hayatı adlı kitap takdimi ile son buldu.
İlçemiz Kaymakamı, Kutlu Doğum Haftası Platformunda anlatılacak olan “Hz. Peygamber ve Güven Toplumu”  İlçemize ve tüm toplumumuza hayırlara ve kardeşliğe vesile olması dileğiyle, İlçe Müftülümüze ve  programda emeği geçenlere teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
Kutlu Doğum Haftası Açılış Programına, İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI, Belediye Başkanı Alp KARGI, İlçe Jandarma Komutanı J.Bnb.Hakan KAHRAMAN, İlçe Emniyet Müdürü Seyfettin SÜER, Belediye Başkan Yardımcısı Arif GÜRKAN, İlçe Müftüsü Mustafa ALTUN, Daire Amirleri, Müftülük Personeli, İmam-Hatipler ve Bayan Kur’an Kursu Öğreticileri katıldı.