YÜKSEK HIZLI TREN GÜZERGAH ETÜT ÇALIŞMASI TOPLANTISI YAPILDI
 
 
 
İlçemiz Kaymakamı Gürkan DEMİRKALE başkanlığında ve Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Devlet Demiryolları İşletme Genel Müdürlüğü Etüt ve Proje Daire Başkanlığı, Harita ve Güzergah Şube Müdürü Cafer DEMİR ve Müdürlük personelinin  katılımı ile Yüksek Hızlı Tren güzergah etüt çalışması toplantısı yapıldı.
 
 
Kaymakamlık Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıda, İlçemize bağlı 13 köy  sınırlarından geçecek olan Yüksek Hızlı Tren güzergahı etüt çalışmaları ile ilgili konular görüşüldü.
 
Toplantıya İlçemiz Kaymakamı Gürkan DEMİRKALE, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Devlet Demiryolları İşletme Genel Müdürlüğü Etüt ve Proje Daire Başkanlığı, Harita ve Güzergah Şube Müdürü Cafer DEMİR,  İlçe Jandarma Komutanı J Bnb. Hakan KAHRAMAN, İlçe Özel İdare Müdürü Mustafa MUSLU, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Celal EKER, Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Hasbi ALTUNTAŞ, Harita ve Güzergah Şube Müdürlüğü personelleri, Köy Muhtarları ve Zemin Etütü yapacak olan firma yetkilileri katıldı.